Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej – Liga Wojewódzka

KATEGORIA: Młodzik

GRUPA A

1. KS Szczypiorniak I Olsztyn

2. MKS Truso Elbląg

3. ITS Jeziorak Iława

4. KS Play Ostróda

 

GRUPA B

1. KS Szczypiorniak II Olsztyn

2. KS Meble Wójcik Elbląg

3. MKS MOSiR Kętrzyn

4. MDK Pasja Bartoszyce

Rozgrywki systemem „każdy z każdym” w grupach, mecz i rewanż. Po fazie grupowej mecze o miejsca 1 – 4, mecze o miejsca 5-8.

 

TERMINARZ GIER – GRUPA A

I kolejka 20/21/10.2018r.

KS Szczypiorniak I Olsztyn – ITS Jeziorak Iława

MKS Truso Elbląg – KS Play Ostróda

II kolejka 3/4.11.2018r.

KS Play Ostróda – KS Szczypiorniak I Olsztyn

ITS Jeziorak Iława – MKS Truso Elbląg

III kolejka 17/18.11.2018r.

MKS Truso Elbląg – KS Szczypiorniak I Olsztyn

ITS Jeziorak Iława – KS Play Ostróda

 IV kolejka 1/2.12.2018r.

ITS Jeziorak Iława – KS Szczypiorniak I Olsztyn

KS Play Ostróda – MKS Truso Elbląg

V kolejka 15/16.12.2018r.

KS Szczypiorniak I Olsztyn – KS Play Ostróda

MKS Truso Elbląg – ITS Jeziorak Iława

VI kolejka 12/13.01.2019r.

KS Play Ostróda – ITS Jeziorak Iława

KS Szczypiorniak I Olsztyn – MKS Truso Elbląg

 

TERMINARZ GIER – GRUPA B

I kolejka 20/21.10.2018r.

KS Szczypiorniak II Olsztyn – MKS MOSiR Kętrzyn

KS Meble Wójcik Elbląg- MDK Pasja Bartoszyce

II kolejka 3/4.11.2018r.

MDK Pasja Bartoszyce – KS Szczypiorniak II Olsztyn

MKS MOSiR Kętrzyna – KS Wójcik Meble Elbląg

III kolejka 17/18.11.2018r.

KS Wójcik Meble – KS Szczypiorniak II Olsztyn

MKS MOSiR Kętrzyn – MDK Pasja Bartoszyce

 IV kolejka 1/2.12.2018r.

MKS MOSiR Kętrzyn – KS Szczypiorniak II Olsztyn

MDK Pasja Bartoszyce – KS Wójcik Meble Elbląg

V kolejka 15/16.12.2018r.

KS Szczypiorniak II Olsztyn – MDK Pasja Bartoszyce

KS Wójcik Meble Elbląg – MKS MOSiR Kętrzyn

VI kolejka 12/13.01.2019r.

MDK Pasja Bartoszyce – MKS MOSiR Kętrzyn

KS Szczypiorniak II Olsztyn – KS Wójcik Meble Elbląg.

 

Po fazie grupowej mecze finału C o miejsca 1 -4, oraz o miejsca 5-6, 7-8.

Mecze o miejsca 1 -4, 16/17.02.2019r.

25. 2 A – 1 B

26. 2 B – 1 A

27. 3 B – 3 A

28. 4 B – 4 A.

Mecze rewanżowe 23/24.02.2019r.

29. 1 B – 2 A

30. 1 A – 2 B

31. 3 A – 3 B

32. 4 A – 4 B

O awans do Pucharu ZPRP (I i II miejsce w lidze).

Finał o miejsce 1 -2, 2/3.03.2019r.  , 9/10.03.2019r.

33. zwycięzca meczów nr 29 – 30.

finał o miejsca 3 -4, 2/3.03.2019r., 9/10.03.2019r.

o III – IV miejsce w lidze młodzików

34. przegrani z meczów nr 29 i 30.

 

Źródło: www.reczna.elblag.com.pl 

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube